Sikeres Nyílt nap a Campuson

Közel 700 középiskolás volt kíváncsi az egyetemi karok tájékoztatójára.

Múlt pénteken ismét élőben mutatkozhattak be a karok és munkatársaik mindazoknak, akik érdeklődnek a Neumann János Egyetem képzései iránt.

A Campus nagyelőadóban számos prezentáció hangzott el a Gazdaságtudományi Kar alap- és mesterszakjairól, a felsőoktatási szakképzésről, a duális képzési formáról, az ösztöndíjak támogatási lehetőségeiről és a felvételi pontszámításról.

Az egyetem duális partnerei is kitelepültek az aulában, így lehetőségük volt a diákoknak a közvetlen információszerzésre és ismerkedésre is ezekkel a cégekkel.

A nap végén nyereményekkel jutalmazott, könnyed kvízjáték és egy Campus épület-túra is várta a résztvevő érdeklődőket.

Akik nem tudtak eljönni, vagy kérdésük maradt, minden fontos információt megtalálnak az egyetem honlapján!