Opatijában képviselte karunkat oktatónk, Tóth Zsuzsanna

A 2019. június 12-15. között Opatijában, a University of Zagreb, Faculty of Economics and Business szervezésében megrendezésre került 10th International Odyssey Conference on Economics and Business konferencián Tóth Zsuzsanna képviselte karunkat Bedzsula Bálinttal közös kutatási projektjük eredményeit bemutatva. Előadásuk címe: Identification of critical to service quality attributes in higher education with student involvement. Az elmúlt szemeszterekben végzett kutatásuk során üzleti képzésekben részt vevő hallgatók bevonásával térképezték fel a felsőoktatási szolgáltatás minőség szempontjából kritikus jellemzőit – elsősorban a tantárgyak, kurzusok szintjén. Üzleti mesterképzések minőségmenedzsment kurzusainak hallgatói a (minőség)menedzsment csoportos technikáit alkalmazva állítottak össze egy, az oktatási szolgáltatás minőségattribútumait tartalmazó 23 állításból álló kérdőívet, amelyet ezt követően más, alap- és mesterképzésen oktatott minőségmenedzsment kurzusok hallgatói töltöttek ki. A hallgatóktól származó visszajelzéseket különböző szempontok szerint szegmentálva (pl. alap- és mesterképzés, görgetett tanulmányi átlag, generációs és intézményi hovatartozás) keresték azokat a szignifikáns eltéréseket, amelyek alapján a tantárgyak oktatói és a tanszékek menedzsmentje fejlesztési lehetőségeket azonosíthat.