Menedzsment és Üzleti Jog Tanszék

A Menedzsment és Üzleti Jog Tanszék munkatársai nevében köszöntjük honlapunkon!

Kollégáimmal célunk a hallgatók felkészítése a munka világára, a szervezeti folyamatok menedzsment és jogi aspektusainak elsajátítása, az értékteremtés és a dolgozók hatékony együttműködésének érdekében.

Oktatási feladatunk, a hallgatók készségeinek és képességeinek fejlesztése a vállalati menedzsment területeken, például a vezetés, a stratégiai tervezés, a minőség- és környezetmenedzsment. Az oktatási módszerek és a tananyagok naprakészek, a legújabb vállalati környezet kérdéseire és kihívásaira is választ adnak.

A képzés során gyakorlati példákon keresztül tesszük még szemléletesebbé a hallgatók számára a tananyagot és élő feladatok keretében a diákok is kipróbálhatják magukat. A képzés végén a projektfeladat és a szakdolgozat tantárgyak során valós vállalati problémákat kell a hallgatóknak feldolgozni, amely tapasztalattal a munkaerőpiacon is könnyebben el tudnak helyezkedni.

dr. Németh Edit PhD.
egyetemi adjunktus, tanszékvezető,