MBA diplomaosztó és tanévkezdés a GTK-n

MBA diplomaosztó, hallgatókkal teli padsorok! Összesen közel 1000 új hallgató az egyetemünkön! Azt érezzük, hogy kezd helyreállni az életünk és mi tagadás, az országban egyedülálló 500 fős előadónk valóban jobban mutat tele padsorokkal. Átadtuk az MBA hallgatóink diplomáit és köszöntöttük Gazdaságtudományi Karunk újonnan kinevezett kari vezetőjét, Dr. Kárpáti József dékán urat! Gratulálunk és sok sikert kívánunk munkájához! Hétfőn reggel pedig tanévnyitót tartottunk. Személyes jelenléttel! Igazán furcsa érzés és örömteli volt hús-vér diákokat látni. Beszéltem egy két hallgatónkkal és azt éreztem, hogy számukra is megható pillanat újra a padban ülni. A korai örömünkkel szemben példaértékű volt Dr. Fülöp Tamás Rektor ünnepi beszédének intelme , melyben a hálózat szerepére és a közösségi kapcsolatok fontosságára hívta fel a figyelmet. A siker soha nem lehet egyéni! Az mindig egy közösségi eredmény, és érdem. A Neumann János Egyetemen mi pont ilyen sikerekben vagyunk érdekeltek. Köszönjük hallgatóink bizalmát!

Sikeres tanévet mindenkinek!

Árvai Zoltán