Marketing és Üzleti Kommunikáció Tanszék

A Marketing és Üzleti Kommunikáció Tanszék munkatársai nevében köszöntjük honlapunkon!

Munkatársaimmal azon leszünk, hogy segítsük kibontakoztatni magukat és megtalálni vágyott szakmájukat.

Túlzás nélkül kijelenthetjük, hogy marketing és üzleti kommunikációs ismeretek nélkül nem nevezheti magát ma már senki közgazdásznak. Ezek a szakmai témák is olyan szerteágazókká és diverzifikálttá váltak napjainkra, hogy teljeskörű  megismerésük, feltárásuk szinte lehetetlen. Kis tanszékünk mégis arra vállalkozik, hogy ezen szakterületek is méltó helyet foglaljanak el az egyetemi képzés palettáján és minél mélyrehatóbban kutassuk és adjuk át ezeket az ismereteket.

Ahogy elődöm fogalmazott: "Modern és magas színvonalú oktatás nem létezhet kutatás nélkül: oktatóként egyben kutatók is vagyunk, mi magunk is szeretünk folyamatosan fejlődni. A kutatásra úgy tekintünk, mint amely biztosítja megújulásunkat, azokat a többleteket, amelyeket azután az oktatásba is vissza tudunk forgatni....A hosszú távú fejlődés kulcsai a célzott tapasztalatszerzés és az oktatói, tréneri, edzői visszajelzés. A Tanszék munkatársai ebben a felfogásban végzik munkájukat az NJE Gazdaságtudományi Kar képzéseiben."

dr. Tessényi Judit PhD.
egyetemi adjunktus