Marketing és Üzleti Kommunikáció Tanszék

A Marketing és Üzleti Kommunikáció Tanszék munkatársai nevében köszöntjük honlapunkon!

Munkatársaimmal közösen abban hiszünk, hogy a jó oktatás lehetőséget ad kibontakoztatni magunkat és megtalálni vágyott szakmánkat.

A hosszú távú fejlődés kulcsai a célzott tapasztalatszerzés és az oktatói, tréneri, edzői visszajelzés. A Tanszék munkatársai ebben a felfogásban végzik munkájukat az NJE Gazdaságtudományi Kar képzéseiben.

Modern és magas színvonalú oktatás azonban nem létezhet kutatás nélkül: oktatóként egyben kutatók is vagyunk, mi magunk is szeretünk folyamatosan fejlődni. A kutatásra úgy tekintünk, mint amely biztosítja megújulásunkat, azokat a többleteket, amelyeket azután az oktatásba is vissza tudunk forgatni.

dr. Tanács János PhD.
egyetemi docens, tanszékvezető