Felvételi jelentkezés határideje és módja

Felvételizzen az NJE MBA képzésre, szerezzen közgazdász mester-diplomát Kecskeméten!

A Neumann János Egyetem Gazdaságtudományi Kara a 2021. szeptemberében induló MBA (Master of Business Administration) mesterképzési szakja várja a csatlakozókat.

A szak levelező munkarendben, önköltséges finanszírozási formában kerül meghirdetésre, melynek költsége 280 000 Ft/félév.

A 2021-es rendes felvételi eljárásban, a felvi.hu E-felvételi rendszerében a jelentkezésre irányadó szabályok szerint, a jelentkezési űrlap kitöltése és a szükséges dokumentumok feltöltése mellett 2021. augusztus 8-án éjfélig lehet jelentkezni.

A pótfelvételi eljáráshoz kapcsolódó fontosabb határidők és információk:

• Online felvételi jelentkezés: 2021. július 29. - 2021. augusztus 8.
  • Személyes felvételi vizsga (szóbeli szakmai vizsga és motivációs beszélgetés) 2021. augusztus 16-19.
  • A felvételi vizsgára elektronikus úton kerül majd sor, a pontos időpontokról és a felvételi módjáról elektronikus úton, az e-felvételi rendszerben megadott e-mail címre megküldött névre szóló behívólevélben tájékoztatjuk a jelentkezőket.
  •  A felvételi döntések kihirdetése: legkésőbb 2021. augusztus 31.

A felvételi eljárás további részleteiről a felvi.hu weboldalon keresztül tájékozódhat.

Amennyiben az MBA képzésünkről kérdezne, az mba@gtk.uni-neumann.hu elektronikus levélcímen és az „MBA forró vonalként” működő +36 (30) 811 26 87 információs telefonszámon is elérhetők vagyunk.