Felvételi jelentkezés határideje és módja

Felvételizzen az NJE MBA képzésre, szerezzen közgazdász mester-diplomát Kecskeméten!

A Neumann János Egyetem Gazdaságtudományi Kara a 2022 szeptemberében induló MBA (Master of Business Administration) mesterképzési szakja várja a csatlakozókat.

A szak levelező munkarendben, önköltséges finanszírozási formában kerül meghirdetésre, melynek költsége 280 000 Ft/félév

A Gazdaságtudományi Kar MBA mesterképzésére a 2022-es általános felvételi eljárás keretében a felvi.hu E-felvételi rendszerében, a jelentkezésre irányadó szabályok szerint, a jelentkezési űrlap kitöltése és a szükséges dokumentumok feltöltése mellett 2021. február 15. éjfélig lehet jelentkezni.

Amennyiben MBA képzésünkről szeretne többet megtudni, az mba@gtk.uni-neumann.hu elektronikus levélcímen és az „MBA forró vonalként” működő +36 (30) 811 26 87 információs telefonszámon is elérhetőek vagyunk.