Felvételi jelentkezés határideje és módja

Felvételizzen az NJE MBA képzésre, szerezzen közgazdász mester-diplomát Kecskeméten!

A Neumann János Egyetem Gazdaságtudományi Kara a 2021. szeptemberében induló MBA (Master of Business Administration) mesterképzési szak várja a keresztfélévben csatlakozókat.

A szak levelező munkarendben, önköltséges finanszírozási formában kerül meghirdetésre, melynek költsége 280 000 Ft/félév.

A 2021-es rendes felvételi eljárásban, a felvi.hu E-felvételi rendszerében a jelentkezésre irányadó szabályok szerint, a jelentkezési űrlap kitöltése és a szükséges dokumentumok feltöltése mellett 2020. február 15. éjfélig lehet jelentkezni.

A felvételi eljáráshoz kapcsolódó fontosabb határidők és információk:

• Online felvételi jelentkezés: 2020. december 28. - 2021. február 15.
  • Az E-felvételi jelentkezés hitelesítésének határideje: 2021. február 20.
  • Személyes felvételi vizsga (szóbeli szakmai vizsga és motivációs beszélgetés) 2021. május 17-23.
    A személyre szóló pontos felvételi vizsga időpontokról és annak online módjáról elektronikus úton, az e-felvételi rendszerben megadott e-mail címre megküldött névre szóló behívólevélben tájékoztatjuk a jelentkezőket.
  • Adatmódosítás, sorrendváltoztatás és dokumentum feltöltés végső határideje: 2021. július 22.
  • A felvételi döntések kihirdetése: legkésőbb 2021. augusztus 8.

A felvételi eljárás további részleteiről a felvi.hu weboldalon keresztül tájékozódhat.

Amennyiben az MBA képzésünkről kérdezne, az mba@gtk.uni-neumann.hu elektronikus levélcímen és az „MBA forró vonalként” működő +36 (30) 811 26 87 információs telefonszámon is elérhetők vagyunk.