Neumann János Egyetem Gazdaságtudományi Kar ECO Ösztöndíjprogram

A Neumann János Egyetem Gazdaságtudományi Karán modern környezetben, de mégis barátságos légkörben Kecskemét városának lehetőségeivel bővelkedő képzési kínálat várja a hallgatókat. A nemzetközi irányultságú szakokon Magyarország és Európa számára gazdasági és pénzügyi szakemberek, menedzserek képzése valósul meg.
Kivételes adottságú létesítményben minőségi oktatógárda garantálja a képzés magas színvonalát.

A gazdálkodási és menedzsment, nemzetközi gazdálkodás és pénzügy és számvitel (kecskeméti székhelyen folytatott) képzéseinkben részt vevő önköltséges hallgatók számára nyújt segítséget a Pallasz Athéné Domus Mentis Alapítvány Neumann János Egyetem Gazdaságtudományi Kar ECO Ösztöndíjprogramja abban, hogy az önköltségi terhek a képzési időre előre kiszámíthatóan és jelentősen csökkenjenek.

Ha kérdésed van írj nekünk: eco@gtk.uni-neumann.hu